Psykologer i Norge

BERGEN


Jan Reidar Stiegler

Psykolog, Selvstendig næringsdrivende

EFT individualterapi, EFT NIVÅ 3
EFT parterapi
EFT FASILITATOR OG FORELESER
EFT familieterapi og foreldreveiledning
Arbeidssted: Institutt for Psykologisk Rådgivning og NIEFT
Telefon: 55 31 74 25
E-post: stiegler@ipr.no

Vanja Hjelmseth

Psykolog, Selvstendig næringsdrivend

EFT individualterapi, EFT NIVÅ 3
EFT parterapi
EFT familieterapi og foreldreveiledning
EFT FASILITATOR
EFFT FASILITATOR
Arbeidssted: Institutt for Psykologisk Rådgivning og NIEFT
Telefon: 55 31 74 25
E-post: hjelmseth@ipr.no

Anne Hilde Vassbø Hagen

Psykolog, Selvstendig næringsdrivende

EFT individualterapi NIVÅ 3
EFT parterapi
EFT familieterapi og foreldreveiledning
EFFT FASILITATOR
Under EFT fasilitator trening
Arbeidssted: Institutt for Psykologisk Rådgivning og NIEFT
Telefon: 55 31 74 25
E-post: hagen@ipr.no

Cecilie Honningsvåg

Psykolog, Selvstendig næringsdrivende

EFT individualterapi, NIVÅ 3
EFT parterapi
EFT familieterapi og foreldreveiledning
EFFT FASILITATOR
Arbeidssted: Institutt for Psykologisk Rådgivning og NIEFT
Telefon: 55 31 74 25
E-post: honningsvaag@ipr.no

Didrik Andreassen Hummelsund

Psykolog, Selvstendig næringsdrivende

EFT individualterapi, NIVÅ 3
EFT parterapi
Under EFT fasilitatorutdanning
Arbeidssted: Institutt for Psykologisk Rådgivning og NIEFT
Telefon: 55 31 74 25
E-post: hummelsund@ipr.no

Kristin Hannevik Fyhn

Psykolog, Selvstendig næringsdrivende

EFT individualterapi, NIVÅ 1 
EFT parterapi
EFT familieterapi og foreldreveiledning
EFFT FASILITATOR
Arbeidssted: Institutt for Psykologisk Rådgivning og NIEFT
Telefon: 55 31 74 25
E-post: fyhn@ipr.no

Christine Lien

Psykolog, Selvstendig næringsdrivende

EFT individualterapi, NIVÅ 1
EFT parterapi
EFT familieterapi og foreldreveiledning
Arbeidssted: Senter for Krisepsykologi
Telefon: 93 41 16 35 (etter kl. 17)
E-post: christine@krisepsyk.no

Christoffer Hjertås

Psykologspesialist

EFT individualterapi
EFT NIVÅ 1
Arbeidssted:Kronstad DPS, Årstad allmennpsykiatriske poliklinikk
Telefon: 55 95 60 00
E-post: christoffer.hjertaas@gmail.com

OSLO


Thomas Nordhagen

Psykolog, selvstendig næringsdrivende

EFT individualterapi, EFT NIVÅ 3
EFT Familieterapi og foreldreveiledning
EFT FASILITATOR OG FORELESER
Arbeidssted: Nordahl Bruns gate 22b, 0165 OSLO
Tlf: 21 64 64 03
E-postl: thomas@psykologia.no

Mona Duckert

Psykolog, selvstendig næringsdrivende

EFT individualterap, NIVÅ 1
EFT Parterapi
EFT familieterapi og foreldreveiledning
Under EFT fasilitatorutdanning
EFFT FASILITATOR
Arbeidssted: Oscarsgt 12, 0352 OSLO
Tlf: 95 24 37 56
E-post: md@interaction.no

Anna Sigridsdatter Heen

Sosionom, Selvstendig næringsdrivende

EFT Parterapi
Arbeidssted: Par- og personrådgiveren, Samlivsskolen
Telefon: 91 86 86 58
E-post:sigridsdatter@icloud.com

 

Under opplæring


Hanne Albertsen

Psykolog

Under utdanning i EFT Individualterapi
Arbeidssted: ARA Nedre Romerike, AHUS
Telefon:
E-post:Hanne.Albertsen@ahus.no

Hanna Aardal

Psykologspesialist, Selvstendig næringsdrivende

EFT parterapi
EFT familieterapi og foreldreveiledning
Under utdanning i EFT Individualterapi
Arbeidssted: Institutt for Psykologisk Rådgivning og NIEFT
Telefon: 55 31 74 25
E-post: aardal@ipr.no

Nadia Ansar

Psykolog

Under utdanning i EFT Individualterapi
Arbeidssted: Blå Kors - Kompasset
Telefon: 93 06 14 35
E-post: nadia.ansar@gmail.com

Ane Wilhelmsen-Langeland

Psykolog, PhD, Selvstendig næringsdrivende

Under utdanning i EFT Individualterapi
Arbeidssted: Institutt for Psykologisk Rådgivning og NIEFT
Telefon: 55 31 74 25
E-post: wilhelmsen-langeland@ipr.no

Kristine Tofte

Psykolog

EFT Parterapi
Under utdanning i EFT Individualterapi
Arbeidssted: Selvstendig næringsdrivende, NEMUS Stord
Telefon: 53 49 40 40 (NEMUS)
E-post: ktofte@hotmail.com

Serina Pedersen Vorland

Psykolog

Under utdanning i EFT Individualterapi
Arbeidssted: Haugesund kommune, enhet Psykisk helse og rus
Telefon:
E-post: Serina.Pedersen.Vorland@Haugesund.kommune.no

Sigrid Skeide

Psykolog

Under utdanning i EFT Individualterapi
Arbeidssted:
Telefon:
E-post: post@sigridskeide.no

Bente Austbø

Psykolog, selvstendig næringsdrivende

Under utdanning i EFT Individualterapi
EFT Familieterapi og foreldreveiledning
EFFT FASILITATOR
EFT Parterapi

Arbeidssted: Institutt for Psykologisk Rådgivning
Telefon: 55 31 74 25
E-post: austbo@ipr.no

Kjersti Lyngstad

Psykolog, selvstendig næringsdrivende

Under utdanning i EFT Individualterapi
EFT Familieterapi og foreldreveiledning
EFT Parterapi

Arbeidssted: Institutt for Psykologisk Rådgivning
Telefon: 55 31 74 25
E-post: lyngstad@ipr.no